| cristiehl a întrebat:

Buna tuturor, ma numesc Cristi am 18 ani si problema ar fi ca nu am avut niciodata o iubita si acum mi s-a pus pata pe colega mea as vrea sa o conving sa se culce cu. mine doar ca am o mica problema nu stiu sa dezbrac o fata si cum sa fac sa decurga bine o partida, va rog mult dati-mi niste sfaturi cum sa o dezbrac cum sa o conving si va rasplatesc cu o funda mare

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Se dezbraca ele si singure daca asta e singura problema. ii spui hai sa ne dezbracam, la momentul potrivit binenteles.
dar pe tine altceva te doare. citeste raspunsul dat de mine aici:

http://www.tpu.ro/......-dupa-voi/

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai convinge-o sa se bage in pat cu tine.Asta e problema ta cea mai mare. Daca vrea se dezbraca ea si singura.Ai multe de invatat, din cate vad.Pacat de 18 ani ai tai.

| ιυвιтα a răspuns:

Hopaaa,băiatu. Nu ai avut prietena niciodată,no problem.Îți place de o colega,foarte bine. Care-i graba? Îți place de ea, dar nu ești în stare sa lupți sa o cucerești, o vrei în pat.
Și cum Doamne, iartă-ma sa nu știi sa o dezbraci? Sunt tot haine, hello!
Dacă tot nu ai experiență, pune mâna și învață că o femeie inteligenta, nu se lasă așa ușor.
Apropo, la câte lucruri nu știi, îți recomand sa te informezi despre contracepție și BTS-uri.
O zi buna!

| cristiehl explică (pentru ιυвιтα):

Incercam de mai multe ori sa ii desfac sutienul prin haine si nu puteam ca nu stiam cum sail desfac

| MidnightR a răspuns (pentru cristiehl):

Bea cateva pahare de vin ca poate devii opusul a ceea ce esti acum.Si zi dracu sa nu mai poarte sutien ca te incomodeaza pe tine.

| mihai69 a răspuns:

„...cum sa o dezbrac cum sa o conving"
===
Cu o sumă potrivită de bani. Vei fi uimit să vezi cât de repede se poate convinge o fată și ce viteză are la dezechipare!

Răspuns utilizator avertizat
| ALGator a răspuns:

Intrebarea ta denota deruta.

Daca vrei sa o "dezbraci" asta aduce mai mult a viol. Nu cred ca te poate sfatui cineva. Parca vorbesti de animale, oi, capre, pe care vrei sa le bagi in cotet si nu stii cum.
Dar tot tu spui ca vrei sa o convingi si sa "decurga si bine". Asa mai merge. E de lucrat cu asta. Cinstit sa fiu, daca ar exista niste instructiuni clare si concise, as vrea sa le stiu si eu.
Ca sa "convingi" trebuie sa (dai impresia ca) oferi ceva. E tactica de imperechere din zoologie. Trebuie sa dansezi imprejur, sa te infoi, sa-ti arati partile frumos colorate. Decizia o ia femela. Asta e o chestie veche de milioane de ani si care inca se mai cere. Vorbesc la figurat, iti dai seama.
Fii blind; si succes :-)!