| NoNameToday a întrebat:

Sunt in a 6 zi de ciclu, sanii sunt mai mari decat de obicei iar areolele sunt umflate. Din ce cauza sunt asa? Inainte sa imi vine menstruatia am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Oare poate sa imi vina ciclu peste sarcina si sa fiu insarcinata? Merci!

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, s-au mai vazut cazuri! Inseamna ca si tu ai facut sex neprotejat?! Mai repeta testul!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai acum tu sti mai bine care a fost activtatea ta sexuala inainte de menstruatie. Cel mai bine asteapta pana ce trece, mai fa-ti un test de sarcina, daca ai posibilitatea du-te la un control ginecologic, dar cel mai important gandeste-te daca exista aceasta posibilitate de a ramane insarcinata.In principiu nu, nu esti insarcinata.Bafta!