| MariaMaia879 a întrebat:

Buna tuturor! O intrebare scurta si astept raspunsuri sincere. Cati parteneri sexuali ati avut pana la varsta asta (specificati varsta)? E un fel de sondaj care m-ar ajuta. Multumesc!

22 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu-ti va da nimeni raspunsuri sincere la intrebarea asta.

| cristi202 a răspuns:

Una singura. Si mi-a fost si imi este de ajuns. Deajuns in sensul cel mai bun posibil. Sotia mea.

| cristi202 a răspuns:

Statistic vorbind, deci luat dupa sondaje reale,
media de parteneri sexuali de fiecare persoana e undeva la 2 sau 3 persoane. Desigur ca e doar o medie, in ea intra si cei care nu au avut partenera deloc, dar si cei care schimba partenerele ca ciorapii.

Uite ca ti-am dat un raspuns calificat, potrivit pentru un sondaj! happy

| darrio2007 a răspuns:

Mai întâi tu.

| LoveSleep a răspuns:

Ăștia care zic ca nu mai țin minte, mint.
Un tip știe exact cu câte tipe a făcut sex. Dacă nu poate tine pasul, sigur are undeva o lista.

| Hammurabi a răspuns:

Serios?
Am 32 ani. Dar de la 17 la 32, crede-mă că n-am stat niciodată să număr. laughing
Probabil îți vor putea da un răspuns cei mai mici ca vârstă.
Că pâna pe la 21 și eu știu că am avut 3 partenere. Dar apoi... habar n-am.

| MariaMaia879 explică (pentru Hammurabi):

Aici iti dau dreptate, ca baiat e mult mai simplu, dar fetele au acel bodycount. Eu sunt de parere ca fiecare face ce vrea cu corpul lui si nu trebuie sa dea socoteala nimanui despre ce a facut in trecut, nu ti convine de persoana respectiva, pleci, e simplu. Multumesc pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul. Frumos e să aștepți acel om și să te dăruiești lui. happy

Răspuns utilizator avertizat
| orailibrail a răspuns:

O singura partenera!
Sunt căsătorit cu ea și am o fetita de 11 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru orailibrail):

Felicitări!

| cristi202 a răspuns (pentru orailibrail):

Frumos!

| Anonim5695 a răspuns:

| Mariaa005 a răspuns:

Nu cred ca majoritatea ar răspunde sincer, sau mai mult de unul, e ceva destul de personal

| MariaMaia879 explică (pentru Mariaa005):

Avand in vedere ca nimeni nu cunoaste personal pe nimeni, iar conturile nu sunt facute cu numele reale sau cel putin nu toate, nu vad care ar fi problema unui raspuns sincer.

| ExEqTeR a răspuns:

Pana la varsta de 14 ani,am avut contact sexual cu diferite entitati,de exemplu:femei,barbati, animale(de preferat pisici), baligi de cai, pesti morti, etc.