| RedHair2 a întrebat:

Buna tuturor. Prietenul meu m-a atins in zona genitala cu mana cu care a atins lenjeria sa si pe care se afla lichid preejaculator. Tin sa mentionez ca acest contact s-a produs prin lenjeria mea, deci nu s-a ajuns la piele. Perioada mea lunara inca n-a ajuns. Ar trebui sa-mi fac griji? Exista sanse de a ramane insarcinata? Va rog seriozitate happy

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca este asa cum spui tu, sansele de a fi insarcinata sunt minime.

| grab a răspuns:

Daca doar aia s-a intamplat nu e nicio sarcina.

| Green66 a răspuns:

În situația mai sus prezentată nu vei rămâne, dar sunt sigur că vei rămâne însarcinată foarte curândstraight face

| RedHair2 explică (pentru Green66):

Cum adica? laughing

| AtomiculXXX a răspuns (pentru Green66):

Deci esti foarte rau Green laughing)))))))) E al 2-lea raspuns de la tine la care rad cu lacrimi laughing))))

| NumaiIdioti a răspuns:

Tu chiar ai impresia ca ramai insarcinata facand sex imbracati? mah daca nu aveti habar de ce nu va documentati inainte de a face lucruri din astea idioate?