| Larisa_3441 a întrebat:

Buna tuturor!
Sa spunem ca va plimbati prin parc cu iubitul sau iubita si vin parintii si va vad cum v-ati simtis au daca vi s-a intamplat mie imi este cam frica sa am unul pentru ca prietena mea statea pe banca cu iubitul ei si la un moment dat vine maicasa... a pedepsito mult timp si a facut-o si curva penala. Unde locuiesc eu este un oras mic ganditiva ca este un sector din Bucuresti deci mic si aici exista doar un parc...nu stiu voi ce spuneti va prins vreodata parinti

13 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat o data...ma vazut mama dar nu s-a intamplat nimic pur si simplu m-a intrebat cine e tipul si i-am spus ca e prietenul meu si mama a facut cunostinta cu el atata tot...nimic grav pentru ca mama ma intelege.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu,nu m.au prins niciodata, dar pe prietena mea da.
Au pedepsit.o cam rau:-s.

| mdany a răspuns:

Buna.Buna si atat am plecat nu stau la discutii cu ei. Unul la mana ca suntem tineri si avem dreptul nostru si in al doilea rand si parintii nostri au fost tineri indragostiti o data.

| Anablondyi a răspuns:

1> conteaza la ce varsta ai prieten adica. daca te vede pe tine cu iubitul si tu ai 9 10 ani laughing) logik ca te pedepseste mai ales ca la varsta aia te ascunzi de pariti 2. daca esti mare.domnisoara vreau sa zic, nu stiu care e problema daca te vede ca doar nu o faceti in parc straight face pur si simplu stati ca doi indragostiti pentru ca fiecare simte ceva pentru celalalt 3. spune-i asta mamei tale in cazul in care te prinde (desi nu cred) deoarece pentru varsta ta e normal sa ai un prieten si sa te preocupe baietii (de la 14 ani in sus poate chiar 13 ) 4.nu e nicio rusine in a avea un prieten si mai ales, nu te-ai simti mai libera daca mama ta ar sti ca umblii cu un baiat? (depinde ce baiat ca daca e un golan nici eu nu te-as lasa sa umblii cu ellaughing :* 6. poti sta in alte locuri si mai ascunse dar nu cred ca trebuie neaparat sa stai ep el sau sa ai o pozitie indecenta de care lumea ar putea spune ...na ca esti curva.stati si voi unul langa altul pe o banca e mult mai normal si traiesteti viata,nu-ti fi rusine sa te duci la mama ta si sa-i spui ''acesta este prietenul meu, iar eu stiu ca am facut alegerea corecta.si incepi sai enumeri calitatile si chiar daca are defecte mascheazale printr-o vorba buna >big grinbig grin< bafta si sper sa te descurci nu-ti fie frica,,, la urma urmei...si baietii sunt oamenihappy:*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Stiu ca spui ceva acolo, dar nu inteleg ce

| Silvya18 a răspuns:

Spune citi ani ai?

| Fragolita a răspuns:

Pai m-au prins, dar n-au zis nimic. Ne-am salutat si fiecare si-a vazut de treaba. happy

| lovenrt a răspuns:

Deci depide de varsta.eu intodeuna ia'm zis mamei mele de prieteni mei si am 15 ani acum stau cu un baiat de 2 ani, el are 18 ani acum, iar mamei i l-am prezentat de acum 2 ani jumatate de cand suntem in preuna...prima data eu iti zic sa o intrebi pe mama ta ce crede daca ai avea un prieten. daca iti zicea ca nu ii convine, nu e necesar sa ii zici ca ai un prieten si sa ai grija cand iesi cu el pe afara sau sa va intalniti in locuri mai putin populare, cum ar fi un pub un club de zi cevalove struck

| SexyAnon a răspuns:

Doamne...pentru ce este curva?
Pentru ca are un iubit?! raised eyebrows
Ce varsta are prietena ta?

| kristy a răspuns:

Ne rugam sa nu dam ochii cu ei

| calin4547 a răspuns:

Oiea gandon un sptembrie o sa moara o pereche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing mama mi.a povestit ca era la liceu si se plimba cu iubitul prin parc. Si s.a intalnit intamplator cu tatal ei (bunicul meu) care era cu "iubita" sa. bunica a murit cand mama era mica.Mama mi.a spus ca murea de rusine in momentul ala. daca as fi instuatia asta.cred ca m.as comporta normal.si probabil nu i.as baga in seama. Oricum.ai mei sunt destul de deschisi si cu singuranta nu mi.ar face morala. E normal nu?laughing

| AnDrEeA17_3865 a răspuns:

Si eu am dat ochii cu ai mei, dupa care am avut o discutie cu ei si a fost bine.Parerea mea e ca parintii sau macar mama trebuie sa stie tot.Nu e mai bine sa vrei sa iesi in parc si sa zici adevarul decat sa inventezi o gramada de minciuni? Acuma depinde si de ce varsta ai tu sau prietena ta.ca la 9/10 ani.laughing na!