| anonim_4396 a întrebat:

V-ati prins vreodata parintii vorbind prost despre voi? Daca da, ce ati simtit in acel moment?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveau dreptate, așa ca am bagat la căpățâna

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, auzeam discutiile parintilor, in care tata avea niste pareri foarte tampite despre mine. Nu ma afectau atat de mult pe cat ma enervau; stiam ca nu are dreptate, si ca vorbeste foarte prost.

| Sofer a răspuns:

Ma făceam ca nu aud.

| LPCTSTR a răspuns:

Am ignorat.

| Iote a răspuns:

Toti parintii vorbesc despre copiii lor. In functie de faptele lor. Daca vorbeau prost despre tine... nu e de bine.

| anonim_4396 explică (pentru Iote):

Nu am pomenit nimic de mine sau de ai mei.
Vorbeam la modul general.

| Iote a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ia si raspunsul la modul general.