| anonima4all a întrebat:

V-au prins vreodata parintii facand dragoste cu iubitul/iubita? ce s-a intamplat dupa aceea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! a fost un caz foarte amuzant!
uitasem sa incui usa! dar neam gindit sa stingem cu totul lumina din camera mea! si cind a intrat nu era lumina! si pina ce s-a intors mama noi deja eram imbracati! si am scapat cu bine!
a fost super si de neuitat

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu a fost cazul.

| deeea28 a răspuns:

Pe mine nu, m-a prins fratimiu in schimb dupa ce s-a intamplat, eram amandoi goi pusca. Pe fratimiu l-a prins mama si a fost penibil, aveau toti niste fete de ziceai ca i-a lovit trenu. E rusinea mare atunci, dar trece, cu timpul trece. Nu ai ce face, mergi inainte.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu deci nu am ce povesti

| ViVi a răspuns:

Sincer nici nu trebuie sa te prinda e penibi laughing dar daca se intampla nu stiu laughing dar uita pana la urma laughing

| ivona a răspuns:

Nu, si nu cred ca ar avea cum sa se intamplehappy

| adi a răspuns:

Nu, si sper sa nici nu se intample.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doamne ferește.
Cât de imprudent/ă să fii să te surprindă în astfel de momente intime?
Încui ușa.
Paza bună trece primejdia rea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parinti mei m-au filmat si au pus filmuletul pe youtube, urasc youtubestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... dar prinsul era, deja, sotul meu. oricum, maritata sau nu, e penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neh, de aia există cheie în ușă. Recomand a se folosi (se răsucește spre dreapta) în cazul în care aveți peărinți care nu știu să bată la ușă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata dialogul de dupa;-Maii dar chiar in halul ala mai sa tipe asa? Pai eu am crezut ca va certati de aia am venit...Si eu;-Va rog sa ma scuza-ti dar la virsta la alde mata'slabe sperante sa mai intelegeti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eram cu cuviosul Teoctist, ne mangaiam si noi ca oamenii. M-au blestemat la greu, noroc cu cuviosul, ca a stins toate blestemele pe loc, avea trusa de scule la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe asta am scapat-o. Nu prea stiu cum de... ca-n general le iau pe toate.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...si nici n-as vrea laughing))) Doamne Fereste