| Psihoyounger a întrebat:

Ti s-a intamplat vreodata sa te contrazici cu parintii pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Da, dar nu a fost o afecere profitabila a fost o mare greseala...acelei persoane nu i-a pasat in schimb parintilor intodeauna, niciodata nu te certa cu parintii pentru nimeni pe care nu-l cunosti foarte bine, ei iti vor doar binele si fii sigura ca daca ei spun ca nu e bine stiu ei de ce.winking

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahee hee
Dar pana la urma tot parintii mei au avut dreptatelaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu...dimpotriva...ma enerveaza ca ai mei il considera mai bun decat mine laughing... odata am mancat in oras o placinta cu el si cand am venit acasa imi era rau...si mama zice:saracu Alex daca ii e rau si lui rolling eyes laughing ...deci iti dai seama laughing

| juniper a răspuns:

Nu, fiindca nu am prieten tongue

Janina
| Janina a răspuns:

Da, am tinut mereu sa imi apar sentimetele si pana acum a fost bine, iar ai mei au invatat sa respecte asta.

| viatadecacatt a răspuns:

Yes, of courselaughing

| mcrenma a răspuns:

Da. Ei au impresia ca stiu totul, dar mai si gresesc. Daca pe mine ma face fericita atunci e ok. (uneori au mare dreptate)

| onofrei89 a răspuns:

Niciodata, atat timp cat va intelegeti voi 2 nu vad de ce parinti ar avea ceva de reprosat.

| buli a răspuns:

Da si nu numai o data.

| alexandra_3253 a răspuns:

Dar de cate ori...nu numai odata... dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, și nu o dată.
Și culmea, tot peărinții au avut dreptate. Sunt mai tenaci decât mine, privesc lucrurile din afară și la rece.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat sa ma contrazic si nu numai, am ajuns si la cearta.

| ianny a răspuns:

Da.momentan inca fac asta dar ii las in pace pentru ca eu sunt personaju principal in aceasta poveste, asa ca pot spune ei ce vor ca eu decid!
spuneti le sa taca draq din gurawinking