| 134elena a întrebat:

Bună tuturor! Sunt nedumerită și am nevoie de răspunsuri serioase. Astăzi un băiat a venit prin spatele meu și m-a prins în brate (amândoi aveam geaca pe noi, nu eram afara eram într-o cameră unde mai erau câțiva amici de ai noștri)După vreo doua minute când am incercat sa scap am simțit cu fundul ceva tare, el în timp ce mă tinea în brațe a coborât mainile mai jos cu intenția să mă atingă acolo dar i-am spus să își țină mâinile acasă (vreau sa spun că între mine și acest băiat este o relație de prietenie și atat). Întrebarea mea e: credeți că i s-a sculat sau poate am simțit altceva? Se poate excita de la atât?

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Bună,
Se pare că el se gândește și la altceva, nu te consideră prietenă și atât.
Dacă ai cunoaște un pic, psihologia masculină, ai ști, că pentru noi, nu există prietenie între noi și voi.
Există doar o atracție ascunsă, nemanifestată în cele mai multe cazuri (deja nu mai este cazul la tine, și-a arătat intențiile).
Știm că aveți iubit, dar așteptăm să prindem o fereastră de oportunitate.
Și eu eram doar prieten și atât cu colega de bancă din liceu, dar o dezbrăcam din priviri.
Prietenia dintre un bărbat și o femeie apare doar atunci, când, fiind într-o relație, cei doi, au în comun multe alte caracteristici, și nu-i ține împreună doar sexul.
Și da, i s-a sculat, pentru că te-a atins, data viitoare, poți să-i razi o palmă, asta taie elanul imediat laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil avea telefonul in buzunar!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, este ceva normal pentru orice adolescent in asrmenea situatie.

| JackR a răspuns:

Nici vorba, avea o lanterna in buzunar!

| DonGiani a răspuns:

Logic ca I s-a sculat

| Anonima130699 a răspuns:

Da se poate daca se simte atras de tine l-ai făcut să I se scoale

| Serban_Gigi_2000 a răspuns:

Se poate daca persona respective nu vazuse o femeie goala pana atunci