| LoLo a întrebat:

Buna tuturor, v-am mai povestit despre prietenul meu cu care eram de 3 saptamani.Astazi m-a sunat si mi-a spus ca pot sa uit de el ca a aflat ce am facut, si eu l-am intrebat ca ce am facut si mi-a spus ca nu trebuie sa imi mai zica el ca eu stiu foarte bine.

Chiar nu stiu ce am facut si ma tot gandesc intruna si nu imi dau seama.Este foarte suparat pe mine, nu stiu cum sa incerc sa vorbesc cu el.
Credeti ca este mai bine asa sa il las, cum mi-ati raspuns si la intrebarea cealalta?

Sa incerc sa vorbesc cu el si sa imi spuna ce s-a intamplat.
Sau credeti ca mi-a spus chestia asta ca nu am vrut sa ma culc cu el? sad

va rog ajutati-ma...multumesc sad

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil incearca sa-ti forteze mana sa ajungeti in pat. ma gandesc ca iti va spune, la un moment dat: eu te iert, dar...
Poate ma insel, nu pot sa cred ca un barbat poate fi asa de misel.

| monyk a răspuns:

Buna, pai daca nu ti-a explicat mai bine lasa-l ca nu trebuie sa te umilesti pentru el, oricum parerea mea e ca nu te iubeste daca ti-a cerut-o asa repede, daca te iubea, iti spunea ce anume ai facut, mai ales ca tu sti ca nu i-ai gresit cu nimic, el asta urmarea normal...
Nu cred ca merita sa vb cu el, nu merita sa incerci nimic cu el, daca cumva simte ceva pentru tine, te va cauta el si va vb cu el; mai sunt baieti doar nu e el singurul si fi sigura ca sunt altii mult mai buni din toate punctele de vedere.
Deci eu nu pot sti ce simte el, dar daca ti-a zis asta fara explicatii concrete, ca sa il uiti atunci e clara treaba!

| Frogie a răspuns:

Daca nu vrea sa-ti spuna si iti zice ca stii tu prea bine, este posibil sa fie ceva inventat de el ca sa scape de tine. Din cate am inteles eu, el ti-a cerut sa te culci cu el si sunteti de 3 saptamani impreuna. Poate el doar asta vroia, si vazand ca tu nu vrei te-a lasat balta. Ai mare grija cu baietii in ziua de zi, nu te lasa dusa de val; ca mai apoi vei avea de suferit. Si deja sa-ti ceara sa te culci cu el, mi se pare exagerat.
Nu stiu, nu-l mai cauta si vezi daca te cauta el. Daca nu te cauta, inseamna ca asta a vrut de la inceput. Bafta!

| englezuc a răspuns:

Daca el te-a intrebat daca vrei sa faceti sex si tu ai refuzat. asta e motivul pentru care a zis ce a zis!

| Mikee a răspuns:

Nu iti bate capul.atata timp cat nu stie sa vorbeasca cu tine, nu merita.

| AGoofi a răspuns:

Sincer trebuie sa ai grija...
faci cum stii u mai bine poti sa te culci sau sa nu te culci asta e o decizie fff importanta
sh zii sh u asa: "daca vrei sa imi zici imi zici daca nu nu sh gatha "
"faci km vrei mai stai cu me sau nu e decizia lui nu a ta "
sau... poate are o alta prietena si nu vrea a iti spuna deci...decizia ta asta ti-am putut zice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandii la ce ai facut, iti zic eu, nu ai facut nimic, e o strategie de-a baietilor bine pusa la punct, si functioneaza, asa ca ai grija sa nu-i pici in plasa. tu ii spui de cate ori e nevoie:nu am facut nimic, sau daca da, da-mi argumente, arata ce am facut, ca daca o tii tot pe a ta, nu ajungem nici unde". nu stiu, ceva de genul.multa bafta!

| blondutu2008 a răspuns:

Eu zic sa il trimiti la plimbare.Pana la urma daca te iubeste trecutul nu conteaza orice ai fi facut.