| Simona_1767 a întrebat:

Buna tuturor. Vara asta am fost la tara si trei sambete la rand am fost la discoteca, in prima sambata am vaz un baiat din sat foarte dragut si vorbeam cu el ca il stiu demult si ne uitam mereu ochi in ochi, imi zambea mereu. A doua sambata m-am sarutat cu el si stateam numai cu el. a treia sambata era mai retras fata de mine, ma facea geloasa dansand cu alte fete si a sarutat-o pe una, in timp ce se uita la mine si eu i-am zambit ca sa ii fiu indiferenta si cand dansam eu cu alt baiat el se uita urat si dadea ochii peste cap. dupa aia ma condus acasa si mi-a cerut nr i l-am dat si ne-am sarutat! Eu stiam ca are o iubita de vreun an dar aia e din Timisoara. L-am intrebat daca e cu ea si a zis ca nu, au ramas amici! Si ea are pe facebook poze cu el cand se saruta si are " in a relationsiip" si varasa a zis ca mai sunt impreuna, dar mie imi spune mereu el ca nu mai e cu ea! Vb cu el prin mesaje in fiecare zi si il fac gelos uneori si el imi da mesaj" Bine te las sa vb cu el nu vreau sa te deranjez" si face mai multe faze dintr-astea. Si tot ma intreaba daca am iubit.
Sunt in dubii in legatura cu el!
Oare mai e impruna cu acea fata, ma place pe mine?!
Va rog dati-mi un sfat!
Fundita+vot!

6 răspunsuri:
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai e clar ca simnte o atractie pentru tine...restu e mai complicat. Poate sa fie genul da baiat care iubeste fetele la nebunie si imediat cum vede una care il atrage nu mai tine cont ca are prietena. A doua varianta ar fi ca se vede foarte rar cu pr lui si nu e nimic serios intre ei, doar asa ca sa aiba prietena. A treia varianta ar fi: poata ea chiar e fosta lui prietena dar inca il iubeste si nu poate accepta ca nu mai e cu el. Ar trebuii sa il intrebi pe el despre ce ai vazut la fosta lui pe profil sau actuala si vezi ce iti zice. Trebuie sa fi atenta la caracteru lui, sa iti dai seama ce intentii are si ce fel de baiat e. Ai grija si mult succes!

| albrosie a răspuns:

Mai bine ar fi sa-l uiti ptcapoate fi un fel de ''heart breacker '' daca sti ce vreau sa zic si te poate face sa suferimult dacase saruta in fata ta cu alte fete e clar ca vrea doar cateva nopti la tine acasa sau la el sper ca intelegi ce zic din momentul in care si verisoara lui zice ca are iubita e clar... sauincearca sa iei legatura cu iubita lui si sa-i spui ei cea ce face el ai grija de tine si cea ce faci big grin succes

| aveadrianus2 a răspuns:

Simona,vorbeste cu el, intreaba-l daca tine la tine si daca vrea sa aiba o relatie cu tine, dar vezi si in ce fel iti vorbeste daca nu iti da atentie si nu "te priveste in ochi" inseamna ca minte! si nu il intreba la telefon chestiile astea "face to face" e cel mai bine!

| Mixeruş a răspuns:

Eu as zice sa'l uiti frate, deoarece nu te merita, daca se comporta asa bineinteles! Ii place sa tachineze persoanele, care tin la el, uneori baietilor le plac mai multe fete, si nu au cum sa aleaga doar una, trebuie sa gaseasca iubita potrivita! happy

| Georgy95 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca ma fetitolaughing Tu esti cu capulaughing

| Simona_1767 explică:

Mentionez ca iubita lui e o pitica grasa care se vede cu ea doar de 3 ori pe an!