| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb care sunt efectele negative si pozitive ale masturbarii fetelor, in special dezavantajele adica ceva grav cum e la baieti
impotenta. Ms si dau funda! P. S - mentionez ca sunt doar curioasa nu ma documentez special pentru cazul meu.

Răspuns Câştigător
| aladinx85 a răspuns:

Buna efectele negative nu cred ca sunt decat lipsa partenerului ca o faci singura efectele pozitive ca gte simti bine atunci cand o faci stai linistita e normal sa o faci daca simti nevoia numai bine iti doresc.

1 răspuns:
| StefanJobs a răspuns:

Stim ca tu nu faci asa ceva. Nimeni nu face. Tu doar te documentezi.