| iwishbornincalifornia a întrebat:

Buna tuturor vreau si eu cat mai multe raspunsuri si urgent. Am plecat cu o gasca de prieteni si prietene la munte pentru 1 mai. A doua seara am facut o petrecere si ne-am imbatat toti si chestia e ca m-am trezit in pat dezbracat langa cea mai buna prietena a iubitei mele, acum nu stiu cum sa ii spun iubitei mele ca m-am culcat cu prietena ei cea mai buna nu vreau sa ma despart de ea, dar nu cred ca o sa ma pot uita in ochii ei si sa o mint si sa ii spun ca e totul ok, va rog mult, niste sfaturi si dau si funda, mersi!

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi spune-i că te-ai îmbătat și te-ai trezit lângă aia. Nu e musai să fi fost în stare să-i faci ceva, dacă erai așa de praf de nu mai ții minte nimic.
Oricum, sper să te lase, nici eu nu suport bețivii.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa un an, doi sau mai multi ani de la intamplare ti-ai adus aminte sa povestesti ce ai patit atunci? Vezi unde duce bautura? La destramarea unor relatii.

| raluk27 a răspuns:

Ti-a luat cam mult dilema asta... Aproape un an.

| iwishbornincalifornia explică (pentru raluk27):

Ai raspuns si tu si krakilla doar ca sa va aflati in treaba si sa luati niste puncte in plus

| raluk27 a răspuns (pentru iwishbornincalifornia):

Nu, ai primit niste raspunsuri, pe masura intrebarii.
Daca timp de un an nu a aflat nimeni nimic, brusc te-au "pălit" remuscarile.
Pana acum ai putut bine merci sa-ti privești prietena in ochi. Ce suflet mare ai tu!

| iwishbornincalifornia explică (pentru raluk27):

Iti multumesc, ai remarcat si tu? nu voiam sa ma laud am un suflet foarte mare

| Salontanul a răspuns (pentru iwishbornincalifornia):

Asa este! Mai ales ca se poate face ciorba din aceste puncte. Tu ai pus intrebarea ei ti-au raspuns si chiar pe merit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluk27):

A spus ca eu am raspuns pentru puncte cand toata lumea stie ca eu raspund asa pentru ca sunt arogant si resimt o satisfactie bolnava atunci cand fac misto de oameni provocati intelectual. Mi-a ranit sentimentele sad. Cearta-l si pentru mine, eu nu vreau sa mai vorbesc cu el.

| raluk27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ca ii dau "Na Na!"

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluk27):

Esti o scumpa!