| rico123 a întrebat:

Ce sa fac?
Am avut o iubita timp de 1 si 3 luni. In ziua in care am implinit 1 an am iesit in oras cu mai multi prieteni. Acolo am cunoscut o fata de care m-am indragostit profund si iremediabil. Am pastrat legatura cu ea, vorbeam in fiecare seara. Am plans de nenumarate ori dupa ce vorbeam sau dupa ce o vedea pentru. ca nu puteam sa o am. Nu am avut curaj sa ii spun iubitei mele ca m-am indragostit de altcineva. Dar in ziua in care am implinit 3 luni am decis sa ii spun tot numai ca fix atunci ea vroia sa facem sex (la ea era prima oara) eu initial nu am vrut dar ma rog am facut-o pentru ca a tras de mine. A doua zi dimineata i-am zis tot, atunci ea s-a enervat m-a facut in toate felurile, a zis ca am vrut doar sex, ca m-am combinat cu ea doar pentru sex. Ma rog. ea i-a spus asta fetei de care m-am indragostit. Cand aflat ea si-a facut o parere proasta despre mine. Mentionez faptul ca cu 2 zile inainte sa ma despart de iubita mea i-am zis ca o plac si ea zis ca si ea la fel numai ca este un baiat care o place si o tot roaga sa fie cu el. Ma rog dupa ce m-am despartit m-am dus la aceea fata cu un buchet de trandafiri pregatit pentru. o noua relatie. Cand am vazut-o ea se saruta cu baiatul care o placea. atunci ea mi-a zis ca nu vrea sa mai auda de mine ca ea vrea sa fie cu baiatul ala ca nu prea sa imi bat joc de ea asa cum am facut cu fosta mea iubita. Atunci eu am plecat plin de nervi m-am dus intr-un club m-am imbatat si am facut sex cu o alta domnisoara care ma vroia.
Dimineata m-a sunat fata de care sunt indragostit ca ii pare rau si ca si-a dat seama ca a gresit. Dupa m-am dus la ea si am avut o noapte frumoasa de dragoste (prima data la ea ). dupa m-a sunat tipa cu care m-am culcat cand eram beat si a zis ca daca nu ma despart de tipa cu care sunt acum si nu ma mai culc o data cu ea ii arata ca am facut sex cu altcineva (a filmat fara sa stiu). Ideea e ca daca fac asta tipa de care sunt indragostit si cu care sunt acum o sa zica ca mi-am batut joc si de ea. Ce sa fac nu vreau sa o pierd? daca ma despart de ea o sa zica ca mi-am batut joc si de ea daca nu ma despart de ea dar vede filmare la fel o sa zica.

Răspuns Câştigător
| Mihaelazet8 a răspuns:

Mi se pare sincer ceva dintr-un film. spune-i fetei ce s-a intamplat, daca te iubeste cu adevarat ramane cu tine ..si in plus ai facut sex cu aia inainte sa fii cu ea, chiar daca o iubeai pe fata cu care esti acum. deci practic nu ai inselat-o. bafta!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i adevarul si suporta consecintele

| SamSon a răspuns:

Cand alergi dupa 2 iepuri, nu prinzi niciunul. Tine minte asta.

| DarkJoice a răspuns (pentru SamSon):

Desteapta vorba!winking

| CryForYourLove a răspuns:

Poveste demna de film! Am mai vazut asata intr-un film sa stiithinking pana la urma baiatul a ramas cu fata iar manipulatoarei i-a esuat planul(baiatul i-a spus tot iar ea a crezut)