| AntoGeo a întrebat:

Buna!happy... Uitati, e un tip din scoala la clasa a 10. a(eu sunt a 8.a) si imi place foarte mult... in fiecare pauza iese pe canapea afara cu un prieten de al lui si eu cu o colega... Mereu se uita la mine si eu la el... nu am vorbit decat o data...si acum nu stiu cum sa fac sa stie... ma gandesc ca primul pas ar trebui facut de el(doar e baiat) eu nu pot(pe langa el sunt cam timida)

Răspuns Câştigător
| Andrew1Me a răspuns:

Cu atitudinea asta "el ar trebui sa faca primul pas" nu o sa ajungeti niciunde. S-au schimbat vremurile, cand simti... faci pasul, nu astepti. Indiferent de sex/inaltime/varsta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va iubesc, singurul lucru de care imi pare rau e ca nu aveti suficient creier pentru a lua decizii singure.

| Sonya20xD a răspuns:

Ai dreptate! el ar trebui sa faca primul pas... Pana la urma daca te place te va aborda...k doar e a 10-a nu? cred ca are experientawinking