| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Un baiat ma place enorm de mult timp si vrea sa fie cu mine, dar mie imi place putin de el, dar il iubesc pe unul care nu`i din acelasi oras cu mine, si nici macar nu stie ca exist[adica ne-am sarutat etc]. Sa`l astept sa vina vara viitoare? Sau sa fiu cu baiatul acesta care ma place?

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Gandeste-te putin happy...
Pana vara viitoare mai este foarte mult timp. In toata aceasta perioata de asteptare se vor intampla multe lucruri... e posibil ca pana vara viitoare sa nu iti mai placa acest baiat in plus el nici nu stie de existentza ta straight face si poate pana la anul` va avea prietenawinking... Eu te sfatuiesc sa uiti de el pentru o perioada. Baieti sunt o gramada pe lumea asta oh go on

Iar in privinta baiatului care te place... daca nu tii la el nu are rost sa ii dai sperantze aiurea ca apoi sa ii distrugi toate visele straight face. Spune-i in fata tare si clar sa intleaga ca nu il placi, dar nu-l ranii big grin

In concluzie: scapa de amandoi si gasetetzi pe cineva care sa il si placi si sa si fie din acelasi oras cu tine! happy

| ToxicGirl a răspuns:

Alegerea e doar a ta.gandeste-te ce simti pentru fiecare...Ca si cum i`ai compara sa zic asa.Si faci ce iti spune inima...Dar daca as fi in locul tau l-as alege pe baiatul care sta mai aproape de tine.pentru ca o relatie la distanta e mai grea.