| madux99 a întrebat:

Un baiat ma priveste foarte intens in ochi, doar in ochii de parca incearca sa-mi transmita ceva. Nu ma analizeaza din cap pana in picioare ci se uita foarte frumos in ochii mei. De curand am fost la o petrecere la care a fost prezent si el, iar cand dansam cu alti baieti el lua o fata la dans si statea langa mine si in timp ce dansa cu ea, el se uita la mine. Mi-a spus buna de cateva ori am si vorbit pe facebook, dar in ultimul timp nu mi-a mai spus nimic pentru ca ii placea de alta fata, iar dupa petrecere a spus ca nu-i mai place de ea, dar ii place de altcineva... Ce ar putea insemna asta?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar putea însemna că băieţii de vârsta lui (şi nu numai) pot fi atraşi de mai multe persoane simultan şi el nu este o excepţie.

| ywar a răspuns:

E nehotarat! pune-o pe seama varstei cand nu prea conteaza pe cine placi ci conteaza mai degraba cantitatea. O sa ma opresc aici sa nu spui ca sunt dur. Baietii experimenteaza si aleg cu ochii si mai putin pentru "interior". Am fost suficient de subtil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma uit in ochii multor persoane, dar asta nu inseamna ca le plac.

| zRainbowx3 a răspuns:

Ca e nehotarat si place mai multe fete...Dar eu cred ca pe tine te place cu adevarat fiindca te privea in ochii [ce dulce puppy dog eyes] si altele sunt niste ''prietene''. Sper ca te'am ajutat.