| bobolina27 a întrebat:

Am o mare problema.Sunt foarte indragostita de un baiat si el stie ca-l plac mult.De curand ne-am certat dintr-o prostie si am vorbit cu un prieten de-al lui despre asta la care el mi-a zis "ce pacat ca v-ati certat, mi-a zis ca te place" dar nu-mi dadea semne ca m-ar placea.Ma gandesc, poate si el ma place putin dar nu vrea sa arate asta deoarece ma placea acum ceva timp un prieten de al lui.Aseara am fost la o petrecere iar la un dans romantic se uita insistent la mine pana a venit verisoara lui si l-a scos la dans.Toata seara a stat in preajma mea dar nu am vorbit nimic.Se uita mereu la mine si pe unde eram eu era si el la maxim 2 metri distanta.Am vrut sa-l uit dar nu am stiut cum sa fac asta.Credeti ca si el ma place? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Orice om are si orgolii, dar daca amandoi stati asa, cum sa iasa ceva bun?!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E posibil sa te placa, dar nu ai ce face cu un astfel de baiat care nu este capabil sa cucereasca o fata, si nici macar sa deschida gura pentru a vorbi! In afara de ceva fizic, ce te-a mai atras la el?

| buburuza2007 a răspuns:

Fiecare asteptati sa faceti pasul,daca vezi ca el nu schiteaza nimic,du-te si vorbeste cu el,pana la urma nu ai nimic de pierdut, ceretiva scuze unu altuia si marturisestei ce simti pentru el, cum ziceam nu ai nimic de pierdut iar daca continuati asa, clar nu veti ajunge nicaieri, succes

| Belluuu a răspuns:

Orice om are si orgolii, dar daca amandoi stati asa, cum sa iasa ceva bun?! trebuie sa inceapa unu un subiect...