| Rebeca269 a întrebat:

Hello TPU
M`am despartit de fostul acum ceva timp dar intre timp ne-am sarutat de 5 ori la o petrecere (provocare) dupa el se tot uita la mine cand dansam iar acum la scoala mereu ma priveste in ochii cannd trec pe langa el... sa insemne ceva.sa ma simta el ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Criiiis a răspuns:

Da cu siguranta ii pare rau ca v-ati despartit intreaba-l simplu si la obiect ``frate ma mai iubesti``.Si o sa ezi k zice da.happy.Da daca tie rusine pune pe altcineva sa intrebe in locu tauhee hee. Sper ca te-am ajutat!
Fundita love struck