| 1234567891011D a întrebat:

un baiat mi-a zis daca am prieten, numai k el e clasa a10a si eu clasa a12a, eu mai am putin s afac 18 ani si el 17.Vi se pare aiurea k fata sa fie clasa a12a si baiatul a10a? Atept pareri:*

29 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu e problema. La cum ti-ai batut joc de limba romana, sigur esti destul de imatura ( a se citii toanta) pentru el. Bafta

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Si mai bine, nu spunea ca este in clasa a 12happyNu puiule?!

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

Ceva de genul pisicuta

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Mi-e dor de tine! Asa sa afle tot tpu...ca imi lipsesti multsadPoate vine cineva si mi te aduce.sad

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

Si mie de tine, dar... stim amandoi povestea...

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Ba nu ti-e dor |! altfel nu ai fi renuntat sadTE IUBESC PUIULE!

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

Cum spuneam...stim amandoi povestea...

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Vezi...nu imi poti spune Te iubesc? ti-e rusine ti-e teama..sau poate nu simti.aM VRUT SA ITI SPUN tE IUBESC SA vada toti sadpentru ca chiar te iubesc, pacat insa ca...bn Renunt!

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

Cred ca sti foarte bine ce si daca simt ceva...nu imi e nici rusine si nici teama. SI nu, nu ma iubesti, ai demonstrat de atatea ori happy

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Da....de ce nu te-ai gandit ca mi-a fost greu sa am incredre stiind aman2 cum sta treabasadin fine ..NU STIU DACA MAI ARE ROST SA mai spun ceva.E clar.

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

Eu am avut incredere in tine...desii mai mintit de o gramada de ori. Eu nu te-am mintit si totusi tu credeai in ce ziceau altii. M-am gandit de multe ori si te-am inteles, dar cat sa mai inteleg? Nu ma iubesti si nu ai facut-o nicidoata, doar ai mintit...

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Daniel.e pare ca in tot acest timp nu m-ai cunoscut aproape deloc.Da te-am mintit si nu de o gramada de ori, Si tu m-ai mintit si eu am mintit aman2 am mintit asta e! Da credeam in ce zicea aia ca este acolo cu tine te cunoaste ..iN FINE.m-ai inteles intr-adevar dar si eu pe tine...de ce ma judeci doar fiindxca mi-e foarte teama ..de anumite lucruri? Nu te-am iubit ..nu te iubesc "prostule"Orbule...ti-am spus de 1000 de ori si chiar sambata urma sa vin acolo sau ma rog urmeaza oricum dar fara sa te vad din cate se pare.Nu te-am mintit nu sunt copil de 12-13 ani care are chesf de joaca si s-a gandit sa se joace cu tine. Daniel stii foarte bine ..Nu mi-as fi pierdiut timpul daca nu as fi simtit ceva.iJ FINE misto parere.Nu imi mai ramane decat sa iti spun sa fii fricit..In inima mea vei avea mereu un loc special.Dar nu te voi obliga sa ma intelegi sau sa ma crezi, De si mi-ar placea la nebunie sa fiu in bratele tale in momentul asta.Acum. cuvintele nu isi MAI AU ROSTUL.mI-E dor de tine puiule!sadChiar mi-e dor dar degaba ma obosesc sa iti spun..Nu iti pasa, nu ma crezi!

| OnlineZ a răspuns (pentru OnlineZ):

Stau si te astept pana la 12 noaptea
___1 ___2 ___3 doar pentru ca vreau sa ma joc ..Nu? Ce joaca tampita.sadPacat!

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

Eu nu te-am mintit cu absolut nimic, iar daca vrei iti pot si aminti 4-5 din minciunile uriase pe care am avut ocazia sa le primesc de la tine...Da mi-ai spus de 1000 de ori ca ma iubesti...dar sunt doar cuvinte, faptele tale au aratat altceva. Ce ai vrea sa fac? Zi-mi ce vrei si eu sunt de acord

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Bine! Nu mai vreau sa fac nimic ..de ce sa fac ceva sau de ce sa iti cer ceva daca nu vrei sa crezi absolut deloc in mine, Nu are rostsadsadPoti sa spui ce vrei doar eu stiu ce este in sufletul meu.Numai eu stiu..Si daca nu tineam la tine nu postam toate rahaturile astea pe TPU! De ce nu vrei sa imi raspunzi la TELEFON? Pentru ca e clar ..nu vrei nimic cu mine.Nu te oblig.insa hai sa nu facem publice mai multe informatii! Nu mai zic nimic pentru ca nu imi vine sa cred ce scrii...Tu esti Daniel?sadImi vine greu sa cred! In fine.nU Stiu.ce sa fac si ce sa zic, Ce sa fac?sad

| Purec a răspuns (pentru OnlineZ):

De ce eu sa cred in tine? iar tu sa crezi in ce spun diverse persoane? Ma opresc aici cu discutia asta...

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Aici iti dau dreptate! Nu mai am ce sa spun!

| Awesom a răspuns:

E cam aiurea pentru o fata care ar trebui sa umble cu baieti de 20-21 ani sa umble cu un imatur de 17 ani.Parerea mea.

| Robbu a răspuns:

Nu conteaza nici varsta nici inaltime asa cum spune "crystinuca" mai jos. Daca il placi e ok.Eu am 17 ani si am avut o relatie cu o fata de 19 ani.Intradevar a durat putin,dar asta doar din motivele noastre nicidecum problema incluzand varsta, inaltimea, greutatea etc. Acum depinde si el ce vrea de fapt, o relatie de durata, sau e ca majoritatea happy daca ma intelegi ce vreau sa spun.Pentru ca, intr-un fel si asta conteaza foarte mult.Bafta!

| ZambetulNebuniei a răspuns:

De unde ideea ca baiatul trebuie sa fie mai mare?

Pana la urma tu il placi, nu cei care te judeca sau care te barfesc.

| Cosmin1I a răspuns:

Cel putin mie nu.Dar tie da ti se pare aiureatongue..Asa ca ce rost mai are intrebarea ta?

Răspuns utilizator avertizat
| Bia125 a răspuns:

Nu....in zilele noastre totul e posibillaughinglaughing ''Dragostea nu are varsta''!happy

| One94 a răspuns:

Uite nu e nimic in neregula sa stai cu un tip mai mic decat tine happy. Pana la urma 1 an nu e mare diferenta si daca se gaseste cineva sa comenteze relatia voastra lasa-i sa comenteze.E viata ta si tu alegi cu cine vrei sa fii!big grin

| carelululu a răspuns:

E smecherie

| AndreeaDeea1997 a răspuns:

Parerea mea e ca dragostea nu are varsta si pe deasupra nu e o diferenta mare e doar un an si daca va iubiti cu adevarat nu vor fii probleme in relatia voastrawinking sper ca te-am ajutat

| crystinuca a răspuns:

Depinde ce inaltime are

| Kisutss97 a răspuns:

Dragostea nu are varsta, daca chiar va iubiti chestia cu varsta o sa fie pe ultimul lor.

| yonutzu5 a răspuns:

Nu,dragostea nu are limite