| Radi_Radi_1998 a întrebat:

daca am facut Biologie doar in clasa a9a si a10a, bacul il pot da la Biologie din clasele a11a si a12a? Va multumesc! Sunt profil tehnologic! La real!

3 răspunsuri:
| F12345 a răspuns:

Și eu sunt la profil tehnologic,bacalaureatul îl vei da din română, matematică, engleză, geografie/istorie. Daca nu, dintr-o specializare pe care o studiezi

| AC4S4 a răspuns (pentru F12345):

Nu poti sa dai si la istorie, si la matematica... nu esti bine informata.

| F12345 a răspuns (pentru AC4S4):

Am greșit, istorie nu dar geografie da.Si probabil in viitor se va aplica la ideea de a inlocui matematica cu specializarea pe care o inveti