| shadow23 a întrebat:

Un coleg la care tineam foarte mult s-a mutat la alt liceu in schimb in clasa mea a venit fostul prieten straight face. noi nu vorbim, dar pana azi se tot uita la mine. si azi nimic straight face nu inteleg schimbarea thinking nu stiu, ati putea sa-mi dati niste sfaturi? funda :-

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil astepta sa-l observi, sa intervi si tu si s-a plictisit sa tot insiste. Asta nu inseamna ca nu se mai gandeste la tine, dar a schimbat tactica. Si tu, daca l-ai observat, de ce n-ai vorbit cu el? Nu neaparat sa-l intrebi de ce se uita la tine, dar macar un "buna, ce mai faci? " (asta avand in vedere ca el a vrut macar sa fiti amici). Dea, obisnuita sa faca baietii totul... Nu vei rezolva nimic asa si, dupa cum vezi, vei avea mult de pierdut.

2 răspunsuri:
| fender92 a răspuns:

Poate face pe interesantul.mai stii. vrea si el sa se dea macho. Daca ii mai place de tine o sa vezi ca in curand o sa se dea iar la tine happy. Bafta:* Fundita? puppy dog eyes

| andrutza_8271 a răspuns:

Vrea sa se faca observat poate inca mai tine la tine cred ca ar trebui sa vorbesti cu el macar sa il int ce mai face si vezi cum evolueaza lucrurile... pop si bafta