| shadow23 a întrebat:

Un fost coleg de-al meu vrea sa se mute din nou in liceu. Ce trebuie sa faca, ce acte ii trebuiesc? Funda! Aa si poate sa se mute in timpul semestrului? plls :-s

Răspuns Câştigător
| o0ohrly a răspuns:

poate sa se transfere doar in prima saptamana de scoala, sau la sf primului semestru

si trebuie sa mearga la liceul la care este sa ia dosarul de acolo ( daca il da conducerea liceului )

apoi sa mearga cu dosarul la liceul la care vrea sa se transfere ( daca il primeste conducerea liceului )