| AneeM a întrebat:

In legatura cu transferul scolar in timpul semestrului (liceu). Cine imi poate spune cum a reusit sa se transfere/sau toti pasii ce trebuiesc infaptuiti pentru asta si tot ce a facut pentru a fi posibil lucrul acesta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Te duci la director si ii spui ca vrei transferul, apoi la liceul unde vrei sa te transferi sa vezi daca au locuri libere.Nu te poti transfera decat la sfarsitul semestrului, nu in timpul acestuia.trebuie sa dai diferente de profil si sa ai media din primul semestru mai mare cu o sutime decat a ultimului din clasa.Si nu te transfera decat daca este necesar.

1 răspuns:
| AneeM explică:

Multumesc pentru raspuns!