| shadow23 a întrebat:

Un fost coleg de-al meu vrea sa se mute din nou in liceu? Ce trebuie sa faca, ce acte ii trebuiesc? Funda! Aa si poate sa se mute in timpul semestrului?

1 răspuns:
| YoungHomie a răspuns:

Se poate transfera acum depinde daca mai sunt locuri in clasahappy si trebuie sa dea pentru semestrul doi diferentele la materiile pe care nu le-a avut la celalalt profil si le are la profilul la care vrea sa se mutebig grin trebuie sa vb cu directoarea mai bine pentru detalii sau directorul e cel mai convenabil asa credlaughing

sper sa te fi ajutattongue