| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Unde se excita mai tare baietii? adica eu mangai pe tot corpul, sarut pe piept, in jurul buricului, pe gat pe spate, umeri, urechi si am impresia ca nu fac nimic sa se simta bine(e vorba de prietenul meu), El zice ca se simta foarte bine dar nu il cred.
Ce sa fac sa il simt ca e excitat sau ca ii place?(fara katerinca sau nesimtiri!happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,pai daca crezi ca el nu e excitat intreaba-l pe el care ii sunt zonele erogene,unde ii place cel mai mult sa fie sarutat,comunica cu el sa il faci sa se simta bine. Spune-i ca vrei sa il faci sa se simta bine si sa iti spuna el unde ii place cel mai mult sa fie sarutat.
Prietenul meu se excita foarte tare cand il sarut pe piept,dar depinde de fiecare baiat.
Poate chiar se simte bine asa cum zice,nu stiu de ce crezi tu ca nu ar fi adevarat. Poate nu se arata asa tare dar cu siguranta ii place.
Si acum fara caterinca si nu vreau sa par nesimtitahappy,dar multora le place de fpt tuturor baietiilor le place sa fie sarutati in zona intima,acum nu trebuie neaparat sa o faci,sau poate ai facut-o,in fine,ideea e ca eu doar iti spun ca cel mai bine se simt baietii dar si fetele, cand sunt sarutati si mangaiati in zonele intime.Voi stiti ce relatie aveti, care sunt limitele dar cel mai tare il vei excita astfel.
Nu trebuie sa ii faci sex oral ca una e sa il saruti si alta e sa ii faci sex oral.

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai conteaza si cum il saruti, foloseste si limbawinking zgariel usor pe spatewinking

| LeuTz a răspuns:

Unde se excita cel mai tare baietii? E chiar asa greu? Acolo jos la aparat. Mangaierile astea pe gat, umeri, urechi nu prea au tragere la noi baietii, astea fiind mai mult pentru fete.Ex bun : Cand e peste tine si o faceti apuca-l cu ambele maini de spate si respira in urechea lui si gemi daca se poate.Cred ca e de ajuns

| DEX a răspuns:

Baga-i degetu` in cur! devil

Răspuns utilizator avertizat
| Arekusu a răspuns:

Inghite!

| BBbumMMyYy a răspuns:

Sex oral