| celmaibunlaraspunsuri a întrebat:

Buna,unei fete i-a placut de mine.Cum pot face sa o recuceresc?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna. Tie ti se potriveste perfect asta : Pretuieste ce ai langa tine, pana m-ai ai!
Acum e cam greu de recucerit, depinde cat timp a trecut de atunci. Incearca sa intri iar in discutii cu ea si de ce nu, marturisestei ce simti pentru ea. Daca ea inca te place, o sa te accepte "inapoi", o sa fie incantata.
Lupta pentru ea, daca intr-adevar incepi sa simti ceva.
Succes.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Cam puţine detalii sa iti pot da un raspuns concret...Pai odata ce nu ai mai vorbit de mult in locul tau mi-as face timp si am vorbi cu ea face tu face sau pe mess despre voi 2...Cam asa se procedeaza, comunica cu ea sa vada ca iti dai interesul si poate o vei recucerii cine stiehappy Succes.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Depinde: daca inca vorbesti cu ea ar fi usor sa o intrebi daca inca te place, dar daca nu ati vorbit de mult timp intra in discutie cu ea si dupa ceva timp spune-i ca ati vrea sa fiti impreuna.
Merita sa incerci, bafta!

| celmaibunlaraspunsuri explică:

Multumesc. Toate raspunsurile sunt foarte bune.Nu stiu cui sa ii dau funda, sincer.

| h3r a răspuns (pentru celmaibunlaraspunsuri):

Si noi ne bucuram ca ti-am fost de folos happy, asteapta sa vezi daca m-ai raspunde cineva, poate iti va da un raspuns diferit.