| MataaBa a întrebat:

CUm sa recuceresc un baiata? Acelui baiat i-a placut de mine si eu nu am vrut sa fiu cu el iar el acum se da la alta fata si vreau sa. l recuceresc! Help >meDau funditalove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vrei sa iti spun de ce tip de baiat ti s-a narazit tie ca esti in love? De tipul bondaruluiwaiting
Hai sa zicem ca tipul sta cu tine.Cat timp crezi ca va rezista intr-o singura fata? Si de ce ar face-o? Are de unde alege, cata iarba si frunza.Astia nu sunt baietii cu care sa incerci o relatie serioasa si nici nu iti trebuie nu stiu ce inteligenta ca sa vezi cine sunt.Nu i-a iesit treaba cu tine, a trecut la alta.Nu ii iese nici cu aia, urmatoarea
Chiar vrei sa stai cu un asemenea tip?

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu stiu daca ai mai putea sa il cuceresti. Cere-i iertare, spune-i ca n-ai stiut ce sa faci atunci. Eu sunt sigur ca daca te mai iubeste sigur te v-a ierta. Daca nu asta e. Daca nu l-ai vrut cand l-ai avut le-ai pierdut. Oricum mai sunt si alti baietihappysucces

| AnonimA a răspuns:

Bunalaughingehh vezi a vrut cu tine insa nu si tu cu el acum s-a intors roata ...pai vb cu el sh spune-i daca mai e valabila ofertalaughingadica daca mai poti sa fi cu elsmugspune-i ca ai inceput sa il placismug

| ConstiintaTa a răspuns:

Sunt si eu in aceeasi ipostaza... ajutatine va rugamcrying

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Uita-te doar in fata si lasa trecutul in spate happy