| Daiana90 a întrebat:

V-am mai spus ca imi place de un baiat de la mine din clasa.Azi a fost cam ciudat...cand am fost intr-o clasa a spus "las-o pe ea in fata ca ii fata" si a stat la oparte pana am iesit pe usa, cand s-a luat unu de mine i-a zis "las-o in pace". Pentru mine inseamna foarte mult si nu vreau sa imi fac sperante aproasta. Voi ce ziceti? am ceva sanse sa ma placa? Ce sa fac:X:X:X:X? Vreau sa specific ca nu m-a tinut numa in "complimente". S-a purtat normal, ca de obicei dar nu stiu cum sa ma apropii de el.Inainte eram prieteni dar de cand il plac il simt altfel.adica eu ma simt altfel...nu mai pot fi asa de apropiata de el cum eram inainte sa il plac. Ce sa fac? Prietena mea tot ii da de inteles ca il plac, tot zice "ce spui despre ea?" sau "hai sa vorbim despre ea" si chestii de genu. Ce sa fac? Cred ca isi da seamastraight face

5 răspunsuri:
| teiubesc_5807 a răspuns:

Mahi daca ti-a facut komplimente nu inseamna ca gt te si place.eu nu vreau sa te fac sa te simti prost, dar si mie mi s-a intalmplat l fel imi palkea un baiat eram prt si el mi-a facut komplimente dar nu ii placea de me... eoo zic sa il intrrebi verde-n fata ce parere are d euh sau apropie-te de el si intr daca are prt afla mai multe si te dai l el. dar sa nu se observe f rau...decat in fata lui :X

| vali_6207 a răspuns:

Cu siguranta te place dar e prea timid sa recunoasca, am avut si eu un coleg care ii placea de o colega din clasa noastra si tot asa ii zicea prietena ei cea mai buna ca ce parere are despre ea, cel mai bine e sa ii zici la prietenu lui cel mai bun ca iti place de el dar spune-i ca vb serios. bafta

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Te place dar este foarte timid incearca sa faci tu primul pas incearca sa vorbesti cu el

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te place...