| anonim_4396 a întrebat:

V-am spus ca de curand a avut loc o reapropiere intre mine si fostul meu prieten, adica ne-am sarutat. Ieri ne-am intalnit si m-a pupat pe gura. La intalnire se purta normal imi zambea, la un moment dat l-am intrebat daca si-ar dori si el o reapropiere, adica sa incepem sa facem anumite chestii care le faceam cand ieseam impreuna.Mi-a spus ca da ca si el e de acord. Apoi l-am intrebat deci ca si el isi doreste sa fim ca la inceput? A spus ca da sa mai vedem. La despartire iar m-a sarutat pe gura. Eu ma gandesc ca vrea o reapropiere, dar vrea sa ia lucrurile mai incet. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| frusi a răspuns:

Parerea mea este ca vrea din nou o apropiere. acum depinde din ce cauza v-ati departit daca a profitat de tine sau te-a facut sa suferi(daca te-a inselat) mai bine sa o iei incetisor. stiu ca dragostea e mare.happy dar gandeste-te ce faci inainte sa te cuplezi cu el. happy

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

De ce v-ati despartit?

| adywow a răspuns:

Daca asta ai simtit inseamna ca asa este.Tu stii cum au fost lucrurile intre voi happy

| L7w7n7d7 a răspuns:

Niciodată n-o să mai fie ca la început happy!