| xAimeeLove a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de un profesor? ati simtit ca e o relatie imposibila?

7 răspunsuri:
| ιυвιтα a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...imi mai fugeau mie ochii dupa un prof dar doar atat, era dragut si ma ajuta daca aveam nevoie.
Apropo, cati ani ai tu? El?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cumnva esti tipa aia de la Tv ..care a "povestit" de relatia ei cu profu' de religie?

nu ai cum sa ie indragostesti d eun prof.ci doar sa il placi. Felul lui de-a fi te atrage..atata tot.

| LostInBubble a răspuns:

Nu. De ce sa te indragostesti de un profesor? Cand gati tu facultatea trebuie sa stai acasa sa ai grija de el. happy

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Nu. Si nici nu as vrea.

| theQuest a răspuns:

Relatile cu profesorii sunt cam imposibile...deoarece altii ar putea interpreta gresit aceasta relatie si atunci ar interveni unele probleme Daca tu il iubesti si el te iubeste(ture love story) atunci nimic nu poate sta in calea voastra

| theQuest a răspuns:

E cam imposibil

| oli12 a răspuns:

Da m-am indragostit am facut si sex cu profa de religie!laughing)