| RAY a întrebat:

Te-ai simtit vreodata atras/a sexual fata de vreun profesor/a?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am avut câteva faine după care mi s-au scurs ochii, cam ca fiecare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, in liceu. Erau cateva futabile.

| Freya1 a răspuns:

Mi-a placut in clasa a 8a de profu de sport, nu ma atras chiar sexual dar da, mi-a placut cum arata.Eu cum nu mergeam la orele de sport pentru ca aveam probleme cu genunchele am vorbit cu directorul si dadeam proba pentru note pe teorie, sau exercitii usoare si dupa ora in care le dadea colegilor nota eu mergeam in sala de sport cu profu sa fac abdomente, exercitii pe acolo pe saltele si aparate etc.Asa am constientizat ca imi place de el da nu a tinut mult, a fost asa o atractie de un semestru.
Ironia face ca dupa ceva timp dupa ce am terminat generala eram la liceu sau mai mare nu mai stiu veneam de la sarbatoarea orasului seara pe drum si a oprit un taxi langa mine pe care il conducea profu (al doilea lui job) si m-a intrebat daca ma duce acasa.Am acceptat si inca o ironie locuia la mine in cartier la doua blocuri distanta dar ghinion, ca mie nu imi mai placea de el si el era cu vreo 11 ani cred ca mai mare oricum.

| HadesSs a răspuns:

Aveam o profa de mate in liceu era al naibii tare, dar am inceput sa fac pregatire la ea si cand mergeam iti prindea parul in coada si era cuumva un pic mai ok si imi tot faceam filme cu ea laughing

| Justme1997 a răspuns:

Proful de sport din clasa a 12a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sa existe vreun baiat care sa nu fi fost atrasa de o profesoara happy e normal, psihologic baietii tineri is atrasi de femeile mature...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Logic, in special profesoarele de ~30-40~ani. eram foarte atent la scoala big grin
chestia e ca si acum(25ani) imi plac femeile mature de 40, ii mai mult psihologic, decat fizic.
Si tie?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mie una de engleza, ne punea muzica sa invatam engleza

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai fi facut sex cu el daca aveai posibilitatea?

Răspuns utilizator avertizat
| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

In clasa a8a ma simteam foarte atrasa de profu de sport. Chiar imi placea de el
Avea o constitutie atletica si arata super bine. Asta era prin 2012. Si tot aici pe TPU am postat privitor la chestia asta si am primit cele mai bune sfaturi.laughing a fost ceva trecator