| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii, v-ati prins pana acum parintii sau fratele/sora etc. facand sex?=]] Sau parintii sau altcineva pe voi?=]] Daca da, povestiti-mi si mie, vreau sa rad XD =]]]]

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Nu =]]]]]]]]], nu am =]]]prins pe nimeni =]] facand sex=]]] sau eu sa fiu prins =]]]]]facand sex deoarece =]]]]]

| DenisIonut01 a răspuns:

Da eu pe ei cand eram mai mic dar nu iti spun mai mult ca razi de ei si de mine si nu vreau asta.

| h3r a răspuns:

Pisica...se pune?

| Crucified a răspuns:

N-am frate, şi nici soră.

| VampireBlood a răspuns:

Da,m-a prins Moş Crăciun.

| Lorena7712 a răspuns:

Nu mi s-a intamplatlaughing

| Miky1 a răspuns:

Toata lumea se fu te, hai sa fim seriosi..chiar si dupa primul colt