| VAPLACE a întrebat:

Voi v-ati prins sora / fratele facand sex?

31 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu si nici nu as vrea

| Atotstiutorul a răspuns:

Da l-am prins pe fratele meu cand o ardea pe pe una si am deschis larg usa si m-am alaturat lor! i-am dat-o aman2 in seara aia de i-am scos P--A din cap!

| aclean a răspuns:

Nu, ca n-am!

| positivity a răspuns:

Nu.

| MariaChrii a răspuns:

Eu eram la un pas sa il prin p fratemiu dar...m-a auzit x-( rolling on the floor

| VAPLACE explică (pentru MariaChrii):

Eu aud sunete la sora mea in camera. Nu am intrat, da se aude aa, iiiuiiu. Si am auzit odata a papi, papi ( adica ce ea e asta a papi? ). :rolling on the floor)

| MariaChrii a răspuns (pentru VAPLACE):

Ce ai sp sa vb p mess ca ne raporteaza astia la spam si daca vede fratemiu ma killereste laughingrolling on the floor

| shadow72 a răspuns (pentru VAPLACE):

Pana la urma ce ai facut cu prietena ta?

| VAPLACE explică (pentru shadow72):

Iti zic pe privat.

| VAPLACE explică (pentru shadow72):

Nu pot sa iti trimit pentru ca tu ai sa iti trimita numai membri seniori. Da pe juniori si vei aflea.

| shadow72 a răspuns (pentru VAPLACE):

Uita-te la mesaje

| VAPLACE explică (pentru shadow72):

Scuze. Nu.

| VAPLACE explică (pentru shadow72):

Hai ca scriu aici. OK?

| shadow72 a răspuns (pentru VAPLACE):

Perfect

| alealexuta a răspuns (pentru MariaChrii):

Dahappy

| VAPLACE explică (pentru shadow72):

Pai nu am mai fost peste ei si i-am lasat sa faca ce vor. Mi-a zis prietena mea pe la 10 ce au facut. A zis ca au mancat apoi s-au bagat in pat si si-au facut sex oral reciproc. Pe la 1 noaptea totu s-a terminati si s-au culcat. Marea surpriza a fost cu parinti ei cand au prins-o cu el in pat de dimineata. Si cam atat.

| VAPLACE explică (pentru VAPLACE):

10 ZIUA

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru VAPLACE):

Cati ani are sora ta?

| VAPLACE explică (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

19 ani

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru VAPLACE):

Da. Si a facut... cu prietenul ei?

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

N-am sora, si nici frate.
Si ce e asa amuzant cand 2 oameni fac sex? E ceva destul de normal. O sa vezi cand mai cresti happy

| xKathrinexD a răspuns:

Ouu! Nu! Fratele meu are 6 ani! Si, sti care e faza... Daca mai auzi zgomote intra frate peste ei si casca gura. Apoi, santazeaz-o pe sora ta ca sa nu afle mama. Gen, ii spui ca daca nu iti da oja ei o spui la mammii:O Ododorolling on the floor

| KameliaAura a răspuns:

Nulaughingparintii da

| Skia a răspuns:

Nu ar trebui sa ii lasi in pace? adica zic ca pentru varsta ta mai bine nu pandesti pe la usa... la inceput am crezut ca vrei doar ca sora ta sa te lase in pace. acum imi dau seama ca tu nu o mai lasi in pace. nu mi se pare asa amuzant, adica e si normal la varsta asta iti poti incepe viata sexuala, fii mai cuminte si las-o pe sorta sa faca ce vrea, adica tu cum crezi ca te-ai nascut? laughing te-a adus barza direct. lol

| VAPLACE explică (pentru Skia):

Ma provoci. Asa sunt eu ma bag in toate. Si ma joc si eu dea detectivu in casa. Sau politia dragosti. Intelegi draga. :rolling on the floor :rolling on the floor

| Skia a răspuns (pentru VAPLACE):

Eu am spus ce e bine pentru varsta ta. nu ma lua drept un copil ca si tine, treaba ta ce faci. "draga" hehe

| spiceontheparty a răspuns:

Da...de vreo 3 ori

Prima oara:
Statea doggystyle si avea puse catuse si lesa si iubitu ei o tragea de par

A doua oara

Facea anal si urla era ceva de genu ahhh ahhh ahhhh

A treia oara

Oral si asm prins o cand papa sperma

| marcelbud a răspuns:

L-am si prins ma si prins laughing) asa reciproc ca razbunarelaughing

| Allexumis a răspuns:

Pai l-am prins pe framiu dar pana la urma m-am alaturat si eu acolo si i-am traso la aia de ia m rupt p***a laughing

| BrunetteBarbiie a răspuns:

Şi eu am soră mai mare şi am auzit sunete. laughing Mă bufnise râsu da nu m.a auzit. laughing

| simpaticul92 a răspuns:

Nulaughing