| Ovidel2977 a întrebat:

Buna
Va pun o intrebare si sunt curios de raspunsurile voastre.
Este vorba de sex in primul rand.
As vrea sa iau odata de curiozitate o pastila de viagra sau chiar jumatate nu neaparat o pastila intreaga.
Sunt in floarea varstei sa zic asalaughing)nu o iau din obligatie pastila sa nu intelegeti gresit.
Sunt curios de o partida de sex daca folosesc viagra.
Voi ce ziceti? Pot fii ceva probleme daca folosesc odata pastila? Cat te tine in putere o pastila?
De preferabil sa raspunda unii care au folosit asa ceva fara rusine caci nici mie nu mi-e rusine sa pun asemenea intrebare.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu folosi asa ceva daca nu ai nevoie.Nu stii ce reactii adverse pot apare.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Viagra este un medicament creat pentru persoanele cu boli cardiace. Are rolul de a regla si intensifica activitatea unei inimi slabite, imbatranite si obosite. Efectul de marirea a potentei se observa doar la persoanele cu o activitate cardiaca slaba. In cazul unui tanar actiunea viagrei se manifesta printr-o scadere de performanta deoarece prin efectul de reglare a activitatii cardiace iti va reduce activitatea acestei, inima va pompa o cantitate de sange mai mica decat o face in mod normal in cazul unui adolescent si asta se poate observa printr-o posibila erectie mai "normala" ca si durata dar mai ales ca intarire a penisului.In cel mai bun caz nu-ti va diminua performanta actuala in materie de sex.