| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare: Odata o fata din clasa mea l-a intrebat pe un coleg un lucru putin mai rusinos (nu zic ce ca in caz ca are TPU si vede întrebarea se supăra pe mine ca zic asta public). El i-a raspuns (eram si eu acolo cu ei) Dar inainte sa raspunda la intrebare mi-a spus ca eu nu am voie sa aud. Din asta am tras 4 concluzii:
1. Nu vrea sa imi zica pentru ca ii e rusine de mine
2. Doar a vrut să mă tachineze
3. Ma place si de aia ii era rusine
4. Are respect fata de mine si nu vrea sa imi spuna toate prostiile
Ati putea sa imi ziceți care varianta e cea mai credibilă pentru voi? Sau daca nu vi se par credibile sa veniti cu alte variante a voastre.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

5. Nu e treaba ta.

| Fetitzacekurai a răspuns:

În cazul in care sunteti curiosi ce l-a intrebat prietena mea pe coleg (sau in cazul in care numai asa puteti raspunde la intrebare) va voi trimite mesaj (ca parca se poate, daca nu, asta este...)