| viseaza a întrebat:

va rog ajutati-ma decii nu stiu cum sa incep e un baiat la noi in scoala care acum un an m-a placut foarte multt, si vroia sa fie cu mine dar eu nu vroiam intr-o saptamana mi-a trimis 189 de mesaje ca sa ma roge sa fie cu mine si ma rog a mai rugat si pe altii sa vorbeasca cu mine dar eu nu vroiam din mai multe motive unu dintre ele era ca ca sa se dea mare in fata celei mai bune prietene ale mele m-a facut"drogata" adica ma rog i-a sps eu da ma simteam ciudat intr-un sfarsit am zis ca ok [ca sa am lase in pace] dar mie imi placea de altu si dupa o saptamana m-a intrebat tipu de care imi palcea daca vr sa fiu cu el si am zis da "batandu-mi joc de tipu cu care eram. porblema e ca acum imi placee foarte mult de el si nu stiu daca el am place adica unele fete inceraca sa-mi faca lipeala cu el dar. nu stiu cum sa fac acum imi pare foaret rau ca mi-am batut joc cu el dar oarecum e vna lui pentru ca el tot spnea sa fiu cu el macar 2 ziel putin bla bla. nu stiu acum re si el drepataea luia dik tinea foarte mult la mine darr. chiar imi place si chiar vr sa fiu cu ell. dar acum credd. ca nu ma imi place chiar daca se da la mine si imi da palme etc. chestii de genu. spune sa ne sarutam etc da el face asta cam la toate fetele aprox. da mereu i-am imprumutat bani etc el imi dadea sapca lui etc va rogg da-ti-mi un sfat ajutati-ma:X va rogg mult

Răspuns Câştigător
| sandix3130 a răspuns:

Sfatul meu e sa-ti cauti pe altcineva si sa-l uiti repede. El e un tip caruia ii place libertatea, distractia, nu poate sta doar cu o fata, asta doar daca gaseste pe cineva la care sa tina cu adevarat, si, in cazul de fata, sigur nu esti tu, la cum se comporta cu tine. Deschide bine ochii, inainte sa fie prea tarziu...

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru început, exprimarea ta din punct devedere al coerenţei lasă mult de dorit.
În al doilea rând, tu recunoşti că ţi-ai bătut joc şi de alţi băieţi, ce te face să crezi că-l meriţi?!
În al treilea şi ultimul rând, păi omul se rogă şi-n genunchi de tine şi tu nu vrei şi-l ignori şi apoi tot tu dai cu nasul? Nu se face aşa!
No las' c-ai să mai creşti şi are să-ţi mai vie, sper, mintea la cap.
Salut!

| GdX a răspuns:

Eu zic sa inveti limba romana si sa revii, deoarece esti analfabeta. Ce dracu e cu scrisul ala? Cat ai 10 ani? 12 ani?