| Cokkie a întrebat:

Va rogg mult! ajutati-ma cum sa ma impac cu fostul meu prieten care il iubesc multt de tot.insa ne-am certat si acum suntem despartiti de 2-3 luni. ce sa fac ajutor. el nu mai vb cu mine si nu stiu ce sa fac...cica acum e intr-o relatie insa toata lumea zice ca minte.deci ce sa fac? ajutati-ma? ajustari la par, haine cv? poate astai de vina sau e el deoarece nu ma place asa cum sunt?:-((broken heart

Răspuns Câştigător
| moni_9070 a răspuns:

Draga foxi nu toata lumea isi rezolva probleme in par. cel mai bine este sa vorbesti cu acea persoana sa rezolvi probleme prin cuvinte. cred ca nimanui nu ii place sa isi ia statutul de usuratica. daca ai afce asa cu fiecare baiat cand vrei sa te impaci cu el. arata ca esti in primul rand disperata dupa el ca ai afce orice pentru el, ca ai o slabiciune iar el iti va folosi slabiciune intr-o arma favorabila pentru el te va juca pe degete. si asta nu e tocmai placut. si in plus dal draq oh go on ai sa gasesti altul mai bun ca el, unu pentru care nu trebuie sa iti schimbi stilul tunsoarea sau altceva unul care sa te placa asa cum esti sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

De orgoliu feminin ai auzit?

| foxi a răspuns:

Conflictele intre iubiti se rezolva in pat! De retinut!

| biscuiteletau a răspuns (pentru foxi):

Bai...are 12 ani!

| wa123 a răspuns:

Poate cel mai bine ar fi sa te impaci si tu cu gandul ca v-ati despartit... crede-ma ca viata e frumoasa si baieti ai sa ma gasesti, nu-ti pierde tineretea incercand sa reintorci ceva ce sa pierdut...succes.