| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Recent (9 februarie) am avut primul contact sexual cu prietenul meu.Ciclul trebuia sa imi vina pe 24.Intre 9 februarie si 1 martie am facut sex de 6 ori.Nici pana acum nu mi-a venit ciclul.Se poate sa se fi dereglat din aceasta cauza? Mentionez ca ne-am protejat de fiecare data.

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sunt 4 intrebari puse pe o singura pagina cu acelasi subiect! mi scarba sa le mai citesc crede-ma! daca nu vedeti si ce se intampla in jurul vostru si tine-ti neaparat sa omorati un om, bvo voua! traiti-va dracului copilaria si nu mai ucideti oameni! nu vedeti k sexu nu-i de voi?

| EaaRux a răspuns (pentru DNSK):

Nu esti obligat/a sa raspunzi...

| DNSK a răspuns:

Nu ma pot abtine cand vad cata indiferenta, aa mi-o pun raman raman asta e, nu ma dau cu capu de pereti, se mai intampla, merg fac avort si gata! daca t avorta mama ta acum nu ma mai scoteai din sarite! a avorta=a ucide! pacat k-i legal aici pe pamant, k undeva candva, veti plati pentru asta! daca scapi, sper din tot sufletul meu sa scapi si sa nu ramai cu vreun ingeras, gandeste-te daca o clipa de placere merita viata unui om! seara frumoasa

| EaaRux a răspuns (pentru DNSK):

Nu e vorba de indiferenta.E vorba de o pura nedumerire la inceput.E normal sa imi fac griji si e problema mea daca fac avort sau cad pe scari si pierd sarcina.Deocamdata,Doamne fereste! nu se pune problema de asa ceva.Eu personal nu as vedea avortul ca o singura solutie.Nu inteleg de ce vorbesti fara sa stii toate datele problemei.Din cate stiu eu, pe acest site, oamenii cauta raspunsuri la diferite intrebari.Asta era nelamurirea mea. Putea pur si simplu sa imi raspunzi, sau sa iti vezi de viata ta mai departe.

| aniiledha a răspuns:

Nu stiu cum e la tine dar inainte sa iti vina menstruatia, nu te doare burta sau sanii sau sa ai niste sintome. daca nu le ai si iti faci griji in continuare ar trebui sa-ti iei un test de sarcina. Eu nu cred ca ti se deregleaza ciclu doar ca faci sexthinking'straight face

| NinaSimone a răspuns:

Ar fi bine sa iei un test de sarcina happy

| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Da,deoarece ai facut de prea multe ori in aceeasi zi(din cate am inteles eu). happy Fundita, te rog? puppy dog eyes

| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Da,acum trebuie sa fi-i mereu cu bagare de seama caci poate sa-ti vina oricand ciclul.Ma bucur ca te-am putut ajuta.O zi buna in continuare iti doresc! Fundita? Te rog! puppy dog eyes