| Mari1990 a întrebat:

Buna!
Va rog ajutati-ma urgent cu un raspuns.
De aproape o saptamana, imi insel sotul cu un tip ffffff dotat.
Sotul meu insista sa facem sex.
Este posibil sa-si dea seama, simt ca vaginul meu s-a largit semnificativ?
Sa mai aman sexul cu sotul, isi va reveni vaginul la normal, isi va da seama?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Temerile tale sunt cu totul nejustificate. Structura muschilor care alcatuiesc vaginului au capacitatea aparte de a se intinde foarte usor si foarte mult comparativ cu alti muschi si imediat sa revina la lungimea lor initiala si normala intr-un timp extrem de scurt. In consecinta poti sa intretii sex cu sotul tau fara nicio retinere. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Uite frate, tipa asta isi inseala sotul cu unu cu penis de 20 cm, dc sotul ei nu e bun daca o are de 12 saracu laughing
Unde intra toti acei cm daca vaginul unei femei e de 14cm maxim, ori nu e asta sanatoasa la cap

| Mosotti a răspuns:

Isi va da seama daca tot il respingi! Ce te costa sa stai si tu 5-10 min sa-si faca treaba?
Ca doar asa nu isi da seama, daca tu il respingi, e jale.
Nu te-ai gandit si tu putin?
Ca daca esti disponibila cand e, nu ii da prin cap ca ai avea pe altul.

Lasa-l sa-si faca treaba si aia e, comporta-te normal, poarta-te frumos si cu el, fi acasa cum trebuie! Nu face greseala sa te porti distant si altele, ca se prinde si iese scandal, divort, etc.

| Sofer a răspuns:

Nu o sa își dea seama. O sa își dea seama dacă e ceva dacă îl refuzi.

| alexalx1234 a răspuns:

Dar de ce îți înșeli soțul? Tipul cu care îl înșeli are înafară de mușchi și portofelul gros? Mai bine divorțezi. Îți bați joc de bietul om aiurea.

| Mosotti a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu a intrebat ca sa ii zicem de ce face asta, a intrebat sa-i da-m o solutie.

Sa nu il refuze, sa se comporte normal acasa, sa stea si ea 5-10 min sa-si faca sotul treaba si nici prin cap nu ii da aluia ca ar avea pe altul.
Daca il tot refuza, ala se va prinde si poate iesi cu scandal.

Il inseala cu ala mai dotat si poate mai frumusel ca asa e programata femeia sa faca, inconstient natura i-a zis sa caute masculul cel mai potent, cel mai bazat, puternic, stabil.
Unul mai dotat emite masculinitate, putere, etc.
A gasit ceva mai bun la nivel primitiv (asta clar), si s-a dat la asta, si-a urmat programul genetic, insa sta cu sotul ca poate are alte avantaje acolo, nu e problema, doar sa nu afle ala.

Poate se intelege cu sotul in rest, doar la pat nu, isi ia ce are nevoie din ambele parti, nu e o problema atat timpt cat acasa e okey.

| Paul754880338 a răspuns:

In sfarsit am inteles ce inseamna "nu in seara asta ca sunt obosita" si de ce migrena dureaza cate 10 zile uneori.

| KR0NSTADT a răspuns:

Umbli la fwtwt aiurea prin sat, dar nu știi chestii elementare despre vagin. D'oh!

| tzionut a răspuns:

Raspunsul nu. Spalata e ca noua. Singura modalitate e daca ia vreun bts de la tine.

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut trebuie sa vb in pv pe sau ceva ca sunt prea multe detalii