| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, voi ați observat ca de obicei bărbații cu salariu mic și care obliga femeile la 50/50 în relație sunt cei care spun ca femeile sunt materialiste, iar cei bogați nu sunt deranjați deloc sa le plătească masa în oraș?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic este esential,baieti care nu atrag sexul opus (inclusiv eu ) inventam diverse motive care sa ascunda realitatea de nervi, frustrare,prostie,,eu din ce am cunoscut tipi frumosi aveau mereu fete, si nu era bogat,el era clientul,omul ala era beat sa vezi ce de telefoane primea si cu banii pe masa,desi nu era chiar inteligent, urati fac femeile sa fie materialiste in loc sa mearga la sala, sa iti imbunateasca fizicul, sa fim realisti e mai usor sa dai banii decat sa slabesti, nu sunt ipocrit sa neg asta

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

Faina poza frate, cine e domnișoara?

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Mann e AI e fața mea, nu am editat fața cu nimic

| RAY a răspuns:

Ma inebuniti cu asta 50/50, in Germania va plimbati si e gratis si sanatos, cat despre cheltuieli e bine sa ai o femeie de casa si sa munciti impreuna

| Violleta2022 a răspuns:

Un barbat inteligent si cu bun simt, indiferent cat ar fi de sarac, nu si-ar invita iubita la restaurant daca nu are bani in buzunar, ar invita-o la o cafea, la o plimbare ori parc, dar nu s-ar injosi sa o invite la restaurant, punandu-se in situatia penibila sa-i ceara bani ei bani, ca sa acopere plata consumatiei.

| J0B0MAT a răspuns:

Normal. Doar sărăciile îi văd pe ceilalți materialiști, oamenii cu bani nu se uită la bani.