| Iulia8659 a întrebat:

va rog sa imi dati si mie niste sfaturi.deci maine o sa ma duc sa ma intalnesc cu fostul meu iubit pentru prima data de cand ne-am despartit... eu as vrea oarecum sal recuceresc pentru ca inca tin la el foarte mult. ce ziceti cam cum ar trebui sa ma imbrac? si cam cum sa ma comport.pentru al recuceri.
Scuzati ca am pus de 2 ori intrebarea dar am nevoie de mai mult pareri :d
cel mai bun sfat primeste funda

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi susțin părerea, nu mă uit înapoi chiar dacă l-am iubit!
Pa, pa.

| Piticutsss a răspuns:

Nu conteaza imbracamintea, imbracate ca tu sa te simti lejer. Daca iesiti sa va plimbati i'al de brat, saruta'l romantic pe obraz cand va intalniti. Discuta ce frumos a fosst in trecut cand ati fost impreuna, amintiri placute, etc tongue. Zambeste mereu si ai incredere in tine :* o sa fie bine, succes:*

| 32oana32 a răspuns:

Cred ca i-ar placea daca te-ai imbraca intr-o rochie pentru ca in general rochile se poarta la ocazii speciale (nu?)si asa va crede ca e mai special, sa zambesti sa il intrebi ce a mai facut de cand nu l-ai mai vazut si tot felul de chestii din astea sa rasi daca face vreo gluma sa te comporti cat mai elegant si sa fi de acord aproape cu tot ce zice. mult noroc :d sper sa te distrezi zi sa il recuceresti:d