| Angels151 a întrebat:

Buna,va rog sa ma ajuta-ti cu niste sfaturi. Cum sa ii arat iubitului meu ca il iubesc, cum sa vorbesc cu el si cum sa ii arat prin fapte? fundita

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Daca nu ai 17 ani, du-te la el, si arata-i noua ta colectie de asternuturi goale smug, probabil te iubeste maxim smug

| neutrino a răspuns:

Insista sa-l iubesti si in curand isi va da el seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea barbatilor le cere fetelor sa isi dovedeasca iubirea culcandu-se cu ei. DACA EL TE IUBESTE CU ADEVARAT te va astepta pana la casatorie. Fi ferma si nu ceda cu riscul de a te parasii!

Răspuns utilizator avertizat