| Georgy21 a întrebat:

Am calcat stramba (l.am inselat) si a aflat mi.am cerut iertare a zis ca el nu vrea vorbe ci fapte. Ajutor! ce pot face? sfaturi, ceva ca sa ma ierte. Va rog

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Sa iti ceri iertare
sa-i promiti ca nu vei repeta greseala
sa faci orice ca relatia sa mearga bine si sa te iubeasca iar, sa refaceti totul

si eu am gresit. cel mai important este sa nu repeti, sa nu gresesti iar

oricum nu va mai avea incredere si te va controla sa vada daca iar inseli
pentru orice sfat intreaba-ma

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cam greu cu iertatul, mai ales dacă el şi avea sentimente pentru tine.
Dacă vrea fapte atunci fii lângă el de câte ori are nevoie de cineva, susţine-l, încurajează-l, şi nu încerca să-l superi nici tu.

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e vorba de o relație de adolescență, nu are rost să te ierte. Oricum n-o să mai aibă încredere în tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu la 14 ani l-ai inselat pe unu de 19 ani? pleaca naiba de aici rolling on the floor))

| SteinZer0 a răspuns:

Vrei si inselat...si sa fii iertata. Daca eram in locul lui nici macar nu mai vorbeam cu tine, acum nu stiu in ce fel l-ai "inselat". Poate nu-i chiar asa grav cum iti imaginezi si totul o sa se rezolve, totusi daca te iarta straduieste-te sa nu se repete.