| Gabytzu00 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cat puteti voi de mult! Mie imi place de un baiat dar nu stiu sigur daca lui ii place de mine. da seamne da' nu stiu sigur de EX se uita la mine in timpul orelor si mai nimereste sa ma uit si eu la el si ma vede si incepe sa imi zambeasca...Nush ce sa cred imi ziceti voi mersi:*

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Cred ca incepe sa te placa si simte o simpatie pentru tine. sunt sigura ca te va baga si in seama si poate veti fi prieteni buni! bafta!

| anreyx20 a răspuns:

Prin zimbeste vr sa spui ca ca si cum ti-ar face un semn sau ride?

| ccaattaaa a răspuns:

O prietena de-a mea este in aceeasi situatie.Iti recomand sa ii fi indiferenta o vreme, asta il va enerva si o sa vorbeasca mai mult cu tine, si poate chiar va avea curajul sa-si exprime sentimentele.La prietena mea a functionat.