| 20girl a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu ceva...Am avut sperma pe ciorapii cu chiloti un pic mai sus(aproape de organul genital)si pe mana-purtam si chiloti, m-am sters dupa aceea la cateva min., iar la jumate de ora repede baie calda. Exista vreun risc? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu exista nici un risc. Nu ramai insarcinata prin haine.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu există niciun risc.

| roxpau a răspuns:

Nu nu exista nici un risc stai linistita pe viitor folositi prezervativul

| SunShine /boy\ a răspuns:

Exista riscul de a face "Prostienozita" rolling on the floor)

| Theola a răspuns:

Nu, stai linistita.Insa nu uita sa folosesti mereu prezervativul.happy

| aumih16 a răspuns:

Valeu! numai pot de ras!

| sanjana a răspuns:

Nu exista nici un risc Dar m-ai indicat ar fi sa folosesti prezervativul
Iar in cazul in care nu-ti place ia pastilutze Anticonceptionale kisss dulce si fi atenta ca a fc un copil este un miracol implinit dar este foarte greu de crescut Profita de tineretzea ta cat esti tanara kisss