| 20girl a întrebat:

as avea o intrebare. Am mimat cum am face dragoste si a ejaculat, am gasit urme de sperma pe picior un pic mai sus aproape de organul genital( eu aveam chiloti), exista ceva risc? Multumesc mult!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca aveai chilotii pe tine, nu esti insarcinata. N-am auzit niciodata de o sarcina "prin chiloti"

| Luori a răspuns:

Daca aveai chilotii pe tine cum ar fi vreun risc?

| adi4ever a răspuns:

Se vede ca esti stelista si de aia pui asemenea intrebari de 12 ani...

| elyssa20 a răspuns:

Nu esti insarcinata, dar data viitoare cand va mai jucati cu "goguletu" aveti grija.sunteti iresponsabli.

| Lilik a răspuns:

rolling on the floor mi-a placut raspunsul lui adytza. haha. mai ales ca el are poza cu rapid.

| Coriii a răspuns:

NU NU ar trebui sa se intample nimic...
nu cred ca exista un risc straight face
daca zici ca aveai chilotsei happy
dar daca u simti ceva schimbat... fha un test de sarcina sau du-te la un doctorwinking
dar nu ar trebui sa fie nici o problema happy

| lca a răspuns:

Daca folosesti anticonceptionale, ai diafragma si Gigel foloseste prezervativ tot sunt sanse sa ramai insarcinata. Nimic nu este imposibil, dar sunt sanse mai mari sa castigi la 6/49 decat sa ramai in situatia descrisa de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu ai gasit urme de lichid seminal la iesirea din cartier! Atunci, chiar ca erai insarcinata! Nu ai nici pe dracu'! laughing

| atn93 a răspuns:

Daca era aproape si esti ferm convinsa ca nu a ajuns acolo nu vei pati nimic. un test de sarcina si o "pilula de a2a zi"(intreaba la farmacie si pe google) ar fi binevenite ca sa fii sigura ca chiar nu s-a intamplat nimic.