| LCD a întrebat:

Eram peste el, in chiloti, si s-a terminat.Am simtit ca e ud, am pus mana si m-am dat jos repede. M-a udat si pe mine putin, in zona "muntelui venus" dar eram uda si eu.Sunt speriata, e posibil sa fi ajuns sperma in zona vaginului? exista vreun risc?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu am auzit niciodata de o sarcina prin chiloti, asa ca nu cred ca poti fi insarcinata. Din punctul meu de vedere, riscul de sarcina este zero.

| SweetCandy a răspuns:

Nubig grin, stai linistita!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Este posibil daca tu erai uda.Mai bine iei pilula de a 2 a zi sau iti faci un test de sarcina sa fi sigura si data viitoare atentie

| IsabelaIssa a răspuns:

Acum ca m-am orpit din ras hai sa si raspund. pai daca erai in chiloti si nu ati avut contact sexual nu se intampla nimic. trebuia sa te duci sa te speli.altadata spune-i sa te anunte cand termina, sa nu mai faca mizerie laughing

| adi4ever a răspuns:

Daca folosea pampers nu-ti mai puneai asemenea intrebari

| darrio2007 a răspuns:

Incepatori.

| LCD explică:

Deci daca nu m-a penetrat pot sta linistita? Eu nu mi-am introdus degetul in vagin, dupa ce l-am atins pe el.Am luat servetele si am sters chilotul

| Andreea_7493 a răspuns:

Daca nu ati avut contact sexual nu ai cum sa fi ramas!

| steluta_7203 a răspuns:

E posibil. si riscul e enorm.

| roxpau a răspuns:

Da sunt sanse, cel mai bine fa un test de sarcina sa scapi de grij

| alexandru_4652 a răspuns:

rolling on the floor lol cat de lame

| iverson a răspuns:

Daca nu te-a penetrat stai chill.

| claudia_5508 a răspuns:

Te rog nu ii lua in seama pe cei care zic ca e posibil sa fii ramas.chiar nu este este posibil...nici o sansa nici daca ai vrea. dar ar fi mai bine sa inveti mai multe despre sex... daca nu ai un contact sexual nu ai cum sa ramai insarcinata.asa ca stai relax.totusi inainte de a mai avea un contact documenteaza-te sa nu mai fii speriata daca se intampla chestii de genul. spor la treaba!winking

| alee_3151 a răspuns:

Pai daca aveai chiloti. logic ca nu phbbbbt

| alex_2439 a răspuns:

Nu cred... daca nu a s-a intamplat nimic nu prea sunt sanse... alta data sa aiba si el mai multa grija