| Ivascu_Seby_1994 a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati in privinta unei fate pe care o iubesc mult ea nu vrea sa fim impreuna, dar ea ar vrea dar nu recunoaste va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| soricelulRulz a răspuns:

Daca ti-a spus nu are ea un motiv nu mai fi asa sigur ca vrea, daca chiar vroia nu crezi ca ar fi zis din start da? las-o in pace daca ea nu te vrea are sigur un motiv

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Dacă vroia era cu tine acum! Nu știe cum să te evite! Înțelegi totul pe dos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Înseamnă că nu ştie ce vrea.
Întreab-o dacă chiar vrea să fiţi împreună, dacă nu alta.
TE PUP!

| Ivascu_Seby_1994 explică (pentru anonim_4396):

Pai asta e adevarul da pe ea o iubesc foarte mult, nu-i prima fata cu care am fost impreuna!

| DaRaspund a răspuns:

Adica ar vrea dar spune ca nu... Pai spune-i daca o sa incerci sa iesi cu altcineva daca tot nu vrea!

| Ivascu_Seby_1994 explică (pentru DaRaspund):

Incerc dar mai astept si alte raspunsuri

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Te cam contrazici: ea nu vrea, dar ar vrea?

| Ivascu_Seby_1994 explică (pentru Lioиeѕѕ):

Nu vrea sa recunoasca eu am vorbit cu cineva foarte apropiat de ea si ea nu recunoaste ii rusine!

| tranceadeptalex a răspuns:

Incearca sa o saruti, dar nu ca un taran talhar si ordinar, sa fie si atmosfera potrivita, daca te place nu are cum sa dea inapoi^^! Bafta!

| aLL3X9 a răspuns:

Uite...poate ca nu te place..asa k nu iti mai face iluzii..sau poate te place asa ca incearca sa petreci mai mult timp cu ea.nu fii si uh "agresiv". usoor usoor o sa reusesti. daca nu..scz nu am ce face straight face