| anonim_4396 a întrebat:

iubesc o fata de 4 ani si ea stie asa dar nu vrea sa fim impreuna si tot timpul se fereste de mine si nu ma prea baga inseama plz ajutati-ma dau funda :* MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| h4mh4m a răspuns:

Iti zic prieteneste, renunta la ea si vezi-ti de drumul tau, faptul ca se freest de tine si nu te baga in seama de atata timp demonstreaza ca e o fire rece si ca nu ai pasa, sunt destule fete frumoase si poate chiar ca ea sa si semene si mult mai bune si mai sentimentale. Daca ramai cu gandu la ea, nu vei realiza nimic decat timp pretios din viata pierdut. Success

| Simplu876 a răspuns (pentru h4mh4m):

Peste 5 minunte vei avea prima da fundita mersi multwinking

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deci, daca ea are 4 ani, sa inteleg ca tu ai...cat? 3? 2? eu zic sa continui sa te joci in praf (stii tu cu ce) cam inca vreo 16-17 ani si mai vorbim dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arata-i ca o iubesti si mai mult! Fa-i cadouri, cumpara-i flori, invit-o la un suc, fa-o sa se simta bine. Apropo, cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ea nu te iubeste, n-ai ce sa faci. Dragostea cu forta nu se poate.
Incearca totusi sa devii prietenul ei apropiat si poate se va indragosti de tine. Dar nu fi prea disperat pentru ca isi va pierde interesul.
Bafta!

| CGF31 a răspuns:

Buna Joker.
Si de ce nu vrea sa fie cu tine? Poate are o relatie cu un alt baiat sau pur si simplu are alte planuri in viitorul apropiat. Adica poate vrea sa invete sa se ridice profesional sau pur si simplu a fost dezamagita in dragoste si nu este pregatita sa se implice intr-o alta relatie. Poate ca ar fi cazul sa vorbesti cu ea si sa aflii adevaraul motiv pentru care nu vrea.

| Simplu876 a răspuns:

E mai mare ca mine laughing

| SuzanaStan a răspuns:

Cati ani are ea?

| cozmacarla00 a răspuns:

Te-ai gandit ca e cam mica? Adica... poate e si din cauza parintilor, poate nu sunt de acord sa fie intr-o relatie atat de repede si i-au impus sa te evite. Poate ar trebui sa mai astepti putin si sa vorbesti cu ea despre posibilitatea de a fi prieteni(dupa mai vedeti cum merg lucrurile)winking